->

Konnichiwa - Vitajte

MSIG Insurance Europe AG - Globálne poistenie priemyslu

MSIG Insurance Europe AG (MSIGEU) je európskym poisťovateľom priemyslu so sídlom v Kolíne nad Rýnom.

V roku 2012 bola založená MSIG Insurance Europe AG so sídlom v Kolíne nad Rýnom ako 100%-tná dcérska spoločnosť Mitsui Sumitomo Insurance Company Ltd. (Japonsko). Naša spoločnosť je súčasťou MS&AD Group, ktorá patrí k najväčším poisťovacím spoločnostiam na svete.

MSIG Insurance Europe AG Slovensko začala svoju poisťovaciu činnosť v januári 2013. Vznikom MSIG Insurance Europe AG Slovensko môžu byť dlhoročné skúsenosti jej pracovníkov spolu s know how materskej spoločnosti ako aj celej skupiny MS&AD Insurance Group ponúknuté obchodnej komunite, firmám a priemyslu v strednej a východnej Európe.

Naši pracovníci sú špecialisti a underwriteri s rozsiahlymi skúsenosťami na trhu v oblasti poistenia majetku, technických poistení, poistenia zodpovednosti, poistenia dopravy a v oblasti risk manažmentu. Medzi naše hlavné aktivity patrí profesionálne riadenie rizík a individuálne riešenia špecifických poistných potrieb tak, aby klient dosiahol najlepšie možné poistné riešenia v súlade s cieľmi svojej spoločnosti. Škody riešime rýchlo a s výraznou  pro-klientskou a priateľskou orientáciou v rámci platného právneho prostredia. Naše rozhodovacie procesy disponujú krátkymi cestami so zahrnutím všetkých zainteresovaných strán.

Ponúkame poistenie priemyslu a firiem vo všetkých sektoroch:

• Poistenie majetku a prerušenia prevádzky
• Poistenie lomu stroja
• Stavebno-montážne poistenie CAR / EAR
• Poistenie zodpovednosti za škodu
• Poistenie dopravy

News

Koronavírus – Naše opatrenia

Z dôvodu stále sa rozširujúceho koronovírusu aj v Európe, spoločnosť MSIGEU podnikla množstvo opatrení na ochranu svojich zamestnankýň a zamestnancov, klientov a partnerov.

Už na začiatku marca sme u nás služobné cesty alebo návštevy nahradili telefonickými a videokonferenciami. Po stresovom teste našich IT-systémov začiatkom týždňa bolo teraz rozhodnuté, že všetci zamestnanci spoločnosti MSIGEU budú dočasne pracovať z domu.

Vďaka nášmu technickému vybaveniu je práca z domu možná bez problémov hodných zmienky. Sme pre Vás stále k dispozícii. Napriek tomu môže nová situácia pre našich klientov a partnerov znamenať, že zodpovedanie otázok nám bude trvať dlhšie ako sú zvyknutí. Ak by k tomu malo skutočne dôjsť, prosíme Vás o ospravedlnenie z dôvodu mimoriadnej situácie. Robíme všetko preto, aby sme chránili našich zamestnancov a našich klientov tak mali dlhodobo na svojej strane ako partnera.

„Zdravie a ochrana našich zamestnancov sú u nás na prvom mieste“, hovorí Klaus M. Przybyla, CEO MSIGEU. „Preto ich chceme chrániť pred infekciou na ceste do práce a rozšírili sme naše opatrenia týkajúce sa práce z domu - homeoffice. Takto prispejeme k obmedzeniu šírenia vírusu a budeme môcť aj naďalej poskytovať služby pre našich klientov“, dodal Klaus Przybyla.


logo-msi

Odkaz na ústredie pre kontinentálnu Európu

x

 
Medzinárodné zastúpenia skupiny MS&AD-Group

MSID Standpunkte Weltkarte

Patríme k popredným poisťovniam v Ázii a máme zastúpenia v 47 krajinách a regiónoch.
Hlavné zastúpenia sú vyznačené červenou.

Paris London Mexico Buenos Aires Sao Paulo Lima Bogotá Panama City Los Angeles San Francisco Atlanta Warren New York Cincinnati Toronto Bermuda Dublin Derby Istanbul Al Khobar Abu Dhabi Dubai New Delhi Chennai Bangalore Yangon Bangkok Kuala Lumpur Singapore Jakarta Melbourne Sydney Auckland Port Moresby Labuan Manila Kaohsiung Taipei, Yangming Ho Chi Minh City Hanoi Hong Kong Guangzhou Shenzhen Suzhou Shanghai Chengdu Tianjin Beijing Dalian Seoul Madrid Barcelona Milan Prag Vienna Brussels Amsterdam Köln/Düsseldorf St. Petersburg Moscow

Standard & Poor's Rating